O nas

informacje o firmie

Anielski Orszak
Międzynarodowy i krajowy transport zwłok

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która jest ściśle wyspecjalizowana w międzynarodowym transporcie zmarłych. Jednak zamiast „firma”, wolimy mówić o sobie zespół. Kierujemy się głównie empatią, co w połączeniu z dużym doświadczeniem i profesjonalizmem pozwala nam na sprawne działanie zarówno logistyczne, jak i w pozyskiwaniu dokumentów od urzędów, szpitali i kostnic.
Poza aspektem formalnym, kładziemy ogromny nacisk na kontakt z rodzinami. Jesteśmy elastyczni w wielu kwestiach i jeśli tylko jesteśmy w stanie pomóc – pomagamy. Zawsze jesteśmy również do dyspozycji, jeśli chodzi o pomoc w uporaniu się z żałobą lub po prostu o zwykłą rozmowę. Każdego roku pomagamy stale większej ilości rodzin, ale również firmom pogrzebowym z całej Polski.

Nasz zespół

Kamil Kuźma

Założyciel firmy Anielski Orszak i główny udziałowiec spółki Anielski Orszak. W naszej firmie odpowiada za marketing i opracowywanie strategii rozwoju firmy, czy też utrzymywanie kontaktów z domami pogrzebowymi na terenie Polski i świata.

Wojciech Świętochowski

Dyrektor generalny oraz udziałowiec spółki Anielski Orszak. Zajmuje się koordynacją pracy całego zespołu. Odpowiada za dobór wykwalifikowanej kadry pracowników, którzy wspólnie realizują misję pomocy naszym klientom w tych trudnych chwilach.

Hubert Wasilewski

Główny opiekun transportów z Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej. Posługuje się biegle językiem angielskim. Utrzymuje stałe kontakty z domami pogrzebowymi na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz w firmach CARGO realizujących zlecenia lotniczego transportu ciał i prochów.

Wojciech Jakoniuk

Kierowca Anielskiego Orszaku. Jeden z najbardziej doświadczonych pracowników. Odbiera osoby zmarłe i dokumenty na miejscu, pertraktuje z urzędnikami, kiedy kontakt telefoniczny zawiedzie. Skuteczny do bólu, o czym przekonał się niejeden zagraniczny urzędnik. Jego wiedza i doświadczenie sprawiają, że każdy transport przebiega możliwie szybko i sprawnie.

Mateusz Hajkowski

Jeden z głównych kierowców, w międzyczasie odpowiedzialny również za social media. Świetnie mówi w języku angielskim, uwielbia podróżować, jest bardzo towarzyski i wbrew ciężkiej pracy, którą wykonuje - wiecznie uśmiechnięty. Trudne trasy na koło podbiegunowe, niezłomni hiszpańscy urzędnicy - nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Oskar Żak

Najmłodszy wiekiem oraz stażem w Anielskim Orszaku. Obsługuje magazyn firmy. Przygotowuje samochody oraz kierowców na każdy wyjazd. Upewnia się, iż kierowcy są zawsze odpowiednio zaopatrzeni w trumny, urny oraz sprzęt do dezynfekcji czy lutowania. W razie potrzeby pomaga przy usprawnianiu i drobnych naprawach karawanów czy naszych zabudów.

Nasza misja to zapewnienie spokoju i profesjonalizmu w tych trudnych chwilach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.